WOŚP 2017

[Aktualizacja 16.01.2015] Dziękujemy Wam Wszystkim za kolejny przemiły weekend, było wspaniale. Dzięki Waszej pomocy zebraliśmy na WOŚP 1768,6 PLN i 30 EUR.
Dodatkowo informacja od Karpackich Finałów WOŚP „Z przyjemnością zawiadamiamy, że nieoficjalny wynik Trzynastego Karpackiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wynosi 66.100 zł”

Już w najbliższy weekend (13-16.01.2017) po raz kolejny będziemy zbierać pieniądze w ramach Karpackiego Finału WOŚP. W tym czasie cały dochód Chaty zostanie przeznaczony właśnie na ten cel. Serdecznie zapraszamy Wszystkich do odwiedzin, mamy nadzieję, że frekwencja dopisze 🙂 Jak na razie mrozy zelżały, zapowiada się świetny weekend.

Tutaj parę rzeczy, które mamy przygotowane na najbliższą licytację w sobotni wieczór… Polecamy zabrać ze sobą trochę zapasowej gotówki, będzie można nabyć parę ciekawych gadżetów, zapewne w korzystnych cenach. ZAPRASZAMY 🙂

Dodatkowo mamy też 3 kupony na noclegi w Chacie dla 2 osób, do wykorzystania w dowolny weekend w Chacie po uprzednim uzgodnieniu.

Comment is closed.